Wyzwania kadrowe i płacowe w czasie epidemii.Aspekty prawne i psychologiczne. Bezpłatne Webinarium.

2020-03-30

Dnia 1 i 2 kwietnia, Ewa Badowska-Domagała, Radca Prawny Kancelarii GDBD i Piotr Kuron, Senior Consultant LHH Polska poprowadzą 2-częściowy webinar o wyzwaniach kadrowych i płacowych w dobie epidemii COVID-19. Wskażą z jakich instrumentów prawnych mogą skorzystać w tej sytuacji przedsiębiorcy i podpowiedzą jaka jest psychologia trudnych rozmów menedżerskich prowadzonych online.  sytuacja niepewności biznesowej i nagłego spadku przychodów dla wielu menedżerów oznacza potrzebę przeprowadzenia trudnych rozmów ze swoimi pracownikami. 

 

Najbardziej prawdopodobne scenariusze zakładają zmniejszenie wymiaru etatu, wykorzystanie zaległego urlopu, zmianę wynagrodzenia, przejście na zasiłek opiekuńczy, czy wreszcie rozwiązanie umowy o pracę. Dodatkowym wyzwaniem jest fakt, że po raz pierwszy w historii tego typu rozmowy zostaną w większości przeprowadzone on-line. 

 

Jak się z tym zmierzyć? Sprawdź! 

Zapisy na stronie LHH

www.lhhpolska.pl

https://www.lhhpolska.pl/pl/wydarzenia/wyzwania-kadrowe-i-placowe-w-dobie-epidemii-covid-19-webinar-lhh-i-gdbd

 

Nie zwlekaj! Na bieżąco reagujemy na aktualne wyzwania biznesu i dzielimy się wiedzą, jak im sprostać. Nasze obecne wydarzenia gromadzą od 200 do nawet 600 osób, które dają nam pozytywny feedback i wracają na kolejne. Dołącz do nich!

wróc na listę