Jak godnie i zgodnie z prawem rozstać się z pracownikiem? I czemu w ogóle zaprzątać sobie głowę tą kwestią?

2018-03-29

Jak godnie i zgodnie z prawem rozstać się z pracownikiem? I czemu w ogóle zaprzątać sobie głowę tą kwestią?

O tym będziemy mówić na naszych 3 webinarach w kwietniu i maju. To cykl wydarzeń inspirowanych luźno raportem Odprawa, outplacement i pakiety świadczeń. Poprowadzą go Partnerzy Lee Hechi Harrison DBM i Kancelarii Prawnej GDBD.

Już dzisiaj zachęcamy do zapisywania się https://goo.gl/hC9Udg.:

 5 kwietnia, godz 9:30

Jaka odprawa i pakiety rozstaniowe dla menedżera? Praktyki rynkowe?

Prowadzący Agnieszka Jagiełka LHH Polska, Ewa Badowska Domagała GDBD

 

Będziemy mówić o tym jakie odprawy dostają menedżerowie odchodzący z firmy nie z własnej woli oraz jakie świadczenia dodatkowe są im oferowane. Pokażemy jak firmy rozwiązują różne kwestie formalne dotyczące rozliczania świadczeń oferowanym odchodzącym? I wreszcie jak pakiety wpływają na poszukiwanie pracy przez menedżerów i ich ocenę całej sytuacji rozstania.

 

26 kwietnia, godz 9:30

Kontrowersje wokół sytuacji rozstań z pracownikami?

Prowadzący Ewa Badowska Domagała GDBD, Paweł Gniazdowski LHH Polska

 

Co nie wynika jednoznacznie z Kodeksu pracy a może stanowić realne wyzwanie przy rozwiązywaniu umów o pracę? Jakie przyjmowane przez firmy rozwiązania czynią sytuację utraty pracy jeszcze trudniejszą dla obu stron, a czasem ryzykowną prawnie?  Czy istnieje związek sposobu przeprowadzania rozmowy rozstaniowej, a późniejszymi zachowaniami pracownika na rynku pracy?

Co niespodziewanego może się wydarzyć podczas rozmowy ?rozstaniowej??

 

9 maja, godz 9:30

Employer branding firmy w oczach byłych pracowników?

Prowadzący Agnieszka Jagiełka LHH Polska

 

Jakie znaczenie dla świadomego kształtowania wizerunku firmy mają jej byli pracownicy? Co i w jakich okolicznościach najczęściej mówią o pracodawcach?

Jakie działania towarzyszące rozwiązywaniu umów o pracę mają największy wpływ na późniejsze opinie o firmie? Czym różni sytuacja osób odchodzących z własnej decyzji i zwolnionych? Co można się dowiedzieć z Exit Interview i jak wykorzystać NPS; 6 rzeczy o których warto pamiętać żegnając się z pracownikiem.

 

Jak zwykle u nas będzie krótko, merytorycznie i inspirująco. Zapraszamy!

 

 


wróc na listę