2015-11-06

Nowelizacja, która weszła w życie w styczniu br między innymi umożliwia Prezesowi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów karanie zarówno spółki jak i osób będących członkami zarządu, menedżerów a nawet pracowników za naruszenia przepisów związanych z ochroną konkurencji i konsumentów.

Jeszcze na mocy wcześniejszych przepisów UOKiK kontrowersyjnie ukarał jednego z naszych klientów - wysokość kary to 464 228.98 zł. uznając za zmowę cenową zapisy umowy franczyzy. Z tą decyzją spółka oczywiście się nie zgadza i się od niej odwołuje. Jako jej pełnomocnik mec.Dariusz Górnicki podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, tak byście Państwo czuli się bezpiecznie poruszając się na rynkach konkurencyjnych.

W programie warsztatu omówione zostaną powyższe regulacje a przede wszystkim odpowiedzialność zobowiązanych. W szczególności:

?zakres przepisów ochronnych ? porozumienia zakazane

?dozwolone porozumienia

?zakres odpowiedzialności

?rozszerzenie odpowiedzialności na osoby fizyczne

?przewidywane sankcje

Warsztat odbędzie się dnia 18 listopada 2015 r. w Warszawie, w godzinach od 10.00 do 17.00. W trakcie zaprosimy Państwa na poczęstunek podczas dwóch 15-minutowych przerw kawowych (porannej i popołudniowej) oraz na obiad. Uczestnicy warsztatu otrzymają materiały w formie skryptu oraz certyfikat

Koszt udziału w warsztacie to 1 500 zł. netto.

Link do warsztatu: http://www.personalities.pl/odpowiedzialnosc


W przypadku pytań prosimy o kontakt z Anną Kraszewską, tel. 696 312 232, email: anna.kraszewska@personalities.pl

www.personalities.pl

zapraszamy

Partnerzy Kancelarii GDBD

wróc na listę